fbpx
endermologia bielsko-biała, modelowanie, bielsko, masaże

Endermologia LPG Integral

Endermologie LPG ®

Lipomassage® metodą Endermologie® to nowatorska metoda masażu, dzięki któremu zbędne kilogramy przestaną Ci spędzać sen z powiek i wreszcie staniesz przed lustrem z uśmiechem na twarzy. Bez bólu i łez, rozprawisz się z upartym, opornym na dietę i gimnastykę tłuszczem. Zaletą zabiegu Lipomassage® jest jego precyzja, może być użyty wszędzie tam, gdzie uważasz, że jest to potrzebne. A więc modeluje sylwetkę zgodnie z Twoim życzeniem.

endermologia bielsko-biała, modelowanie, bielsko, masaże

Technika LPG ® Endermologie ® opiera się na opatentowanym procesie – podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest masowana przez dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze. Dlatego jest nieporównywalną z żadną inną metodą mobilizację tkanki uzyskuje się poprzez różne kierunki i różne prędkości obrotu rolek.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów.

endermologia lpg bielsko-biała, cellulit, masaże, modelowanieendermologia bielsko-biała, zabiegi modelujące, masaże bielsko-biała

endermologia bielsko-biała, masaże, modelowanie sylwetki bielsko-biała

Opatentowane rolki LPG® Endermologie® wyposażone w niezależne silniczki, z możliwością dostosowania prędkości obrotów oraz kierunku, z funkcją ciągłego lub sekwencyjnego zasysania, delikatnie ugniatają skórę i nagromadzony pod nią zapas tłuszczu, stymulując proces lipolizy (uwalniania tłuszczu). Zadaniem takiego masażu jest stymulacja krążenia krwi, eliminacja toksyn, ograniczenie retencji wody, rozluźnienie struktury tkanki łącznej, zwiększenie lipolizy w tkance tłuszczowej, pobudzenie syntezy kolagenu.Przede wszystkim dzięki nieinwazyjnemu, całkowicie bezbolesnemu działaniu zabiegi są nie tylko wysoko skuteczne, ale zapewniają klientom relaks i dobre samopoczucie.

Warto również dodać, że metoda LPG Endermologie ma szerokie zastosowanie terapeutyczne i w medycynie sportowej. Z powodzeniem wykorzystywany jest do wspomagania leczenia blizn, oparzeń, obrzęków, bólu kręgosłupa, żylaków, niewydolności żylnej, a także przeszczepów skóry.

wskazania do zabiegu

Dla kogo


Co ważne metoda LPG® Endermologie® jest wysoce efektywną metodą leczenia cellulitu, redukcji lokalnych otłuszczeń i służy znacznej poprawie po mastektomii. Terapeuci specjalizujący się w metodzie liposukcji [odsysania tłuszczu] często stosują metodę LPG Endermologie przed zabiegiem, aby zmiękczyć tkankę co ułatwia przeprowadzenie zabiegu odsysania, oraz po zabiegu – w celu poprawy stanu i wyglądu skóry.

efekty i korzyści z zabiegu LPG Endermologie

Korzyści


 • redukcja cellulitu
 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • wymodelowana sylwetka
 • ujędrniona skóra
 • odtruwanie z toksyn

przeciwwskazania do zabiegu

Przeciwwskazania


Bezwzględne przeciwwskazania dla Endermologie ®

 • nowotwór
 • infekcje, skórna wysypka
 • stany zapalne
 • antykoagulanty

Bezwzględne przeciwwskazania dla Endermologie® ciało

 • ciąża ( z wyjątkiem nóg)
 • zapalenie żył

Bezwzględne przeciwwskazania dla Endermologie® twarz

 • opryszczka
 • trądzik zapalny

Zalecenia

częstotliwość wykonywania zabiegu endermologii

Częstotliwość zabiegów


Ponadto zalecamy, by wykonywać endermologię z częstotliwością 2-3 razy w tygodniu, a następnie dla podtrzymania efektu – 1 raz w miesiącu. Głębsze efekty zauważalne są po minimum 10 spotkaniach, optymalnie zaleca się serię 10-20 zabiegów.

LPG Endermologie - zalecenia w okresie zabiegów

W okresie zabiegów


Dodatkowo znakomite wyniki, jakie dają zabiegi LPG Endermologie można dokumentować pomiarami i zdjęciami wykonanymi przed i po serii zabiegów. W czasie trwania kuracji przede wszystkim zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz, w celu uzyskania pełnego efektu drenującego, wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie.

Skuteczność metody LPG Endermologie została przebadana i sprawdzona przez czołowe ośrodki naukowe świata, takie jak Uniwersytety Nowojorski, w Sienie, Brukselski, Uniwersytet Vanderbilt, Instytut Kardiologiczny w Mińsku. Endermologia jako jedyna metoda uzyskała w USA potwierdzenie skuteczności działania od FDA – Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności.

WY PYTACIE, MY ODPOWIADAMY… 🙂

czytaj więcej…

Cennik

Ilość zabiegów    Ilość zabiegów

ENDERMOLOGIA LPG

(45min)

1 zabieg

160,00 zł

10 zabiegów

1 290,00 zł