fbpx

O nas

Architect Peel
→ Jedyny taki zabieg zwężający pory ←

Unikalny zabieg bazujący na właściwościach kwasów huminowych. Zaprojektowany dla skóry z problemem rozszerzających się z upływem czasu porów. Łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z zaawansowanymi kompleksami aktywnymi, które wygładzają cerę i pobudzają produkcję kolagenu XVIII, odpowiedzialnego za stabilne rusztowanie podskórne.

previous arrow
next arrow
Slider

Studio Urody i Modelowania Sylwetki Castalia to miejsce, gdzie każdy niezależnie od wieku będzie mógł poczuć się wyjątkowo oraz w kameralnej i przytulnej atmosferze zadbać o swoje ciało ale też i duszę.

Jesteśmy zespołem, który powstał z zamiłowania do wydobywania piękna innych  łącząc w sobie kilka elementów, które są niezbędne do osiągnięcia Twojego celu.

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, indywidualne porady dietetyka oraz trenera personalnego, ale także chwilę relaksu dla siebie lub kogoś bliskiego korzystając z wszelkiego rodzaju masaży.

W studio Castalia pracujemy na najwyższej jakości urządzeniach i produktach, posiadających odpowiednie certyfikaty m.in.

Już dziś zapraszamy do nas na BEZPŁATNE konsultacje z naszymi specjalistami.

Do zobaczenia !